Si這wnia Center Gym

Pilates

Jest to metoda maj帷 na celu stworzenie równowagi w ciele. To trening "dobrego samopoczucia". Wp造wa na to jak wygl康a cia這, jak je odczuwamy i jak pracuje. 鑿iczenia bez stresu i m瘯i wykonywane przy d德i瘯ach rytmicznej oraz spokojnej muzyki wprowadzaj nas w dobry nastrój i poprawiaj wygl康 cia豉. Gówn zalet 獞icze jest ich niewiarygodna efektywno嗆. Jest to trening ca貫go cia豉, w sk豉d którego wchodz 獞iczenia inspirowane jog, baletem i 獞iczeniami si這wymi. Ich istot jest rozci庵anie, spinanie i rozlu幡ianie mi窷ni.
Efekty: system ten jest ukierunkowany na popraw elastyczno軼i, si造, równowagi i 鈍iadomo軼i swojego cia豉. Mi窷nie rozci庵aj si, wzmacniaj i staj si bardziej elastyczne, przez co ca貫 cia這 odzyskuje spr篹ysto嗆, poprawia si sylwetka, figura staje si smuk豉 i m這dzie鎍za, a chód lekki i pe貫n gracji. Charakterystyczny dla metody Pilatesa jest tak瞠 fakt, i nie skupia si on tylko na mi窷niach du篡ch i mocnych, ale wzmacnia te mi窷nie ma貫 i s豉be, o istnieniu których cz瘰to w ogóle nie zdajemy sobie sprawy.  Niweluje bóle kr璕os逝pa i stawów oraz uczy nawyków poprawnego oddychania.

Pilates jest odpowiedni dla ka盥ego, niezale積ie od wieku czy stanu zaawansowania. Podczas 獞icze nie wykonujemy gwa速ownych ruchów i podskoków - jest to metoda doskona豉 dla osób z bólami stawów i kr璕os逝pa, osób z nadwag, osób starszych!