Siłownia Center Gym

You are in the center! To Ty jesteś w centrum!

Żeby odkryć nowy ląd, trzeba wierzyć, że istnieje. Mało tego, trzeba mieć przekonanie o miejscu jego położenia. Bardzo trudno jest przekonać innych ludzi i sprawić, by uwierzyli w coś, czego nie da się dotknąć. By zobaczyli naszą wizję na tyle wyraźnie, żeby chcieć ją urzeczywistnić. Kiedy zaczynaliśmy, to wszystko wyglądało zupełnie inaczej. Mieliśmy wizję, marzenia i siłę, by tworzyć coś, czego jeszcze nie było.

Dzisiaj Center-Gym to już uznana marka, gwarancja profesjonalizmu i sprawdzony system stopniowania trudności i intensywności treningu. po to, by każdy mógł rozwijać swoją sprawność we właściwym dla siebie tempie i kierunku.

Dobrze wiemy, że podjęcie decyzji o rozpoczęciu treningu bywa niezwykle trudne. Jesteśmy po to by Wam pomagać i wytyczać prawidłowe szlaki na drodze do sprawności, zdrowia i dobrego samopoczucia.

Klub Center-Gym to miejsce gdzie pożądane przez Państwa cele stają się rzeczywistością. Zespół kompetentnych i zaangażowanych instruktorów posiadających kwalifikacje do prowadzenia zróżnicowanych zajęć służy radą i pomocą w ich osiągnięciu. Wasze zadowolenie jest naszym sukcesem.

Zapraszamy na wspólny trening
Kadra CENTER-GYM

 

Regulamin klubu